EMI I WITEK NA POZNAŃSKIM BIEGU NOWOROCZNYM

Nowy Rok i możemy powiedzieć, że nowe wyzwania. Dla zakręconych i nie tylko, już w drugi dzień roku, stał się areną pierwszych rywalizacji, a było to na Poznańskim Biegu Noworocznym.

Organizator: stowarzyszenie “Biegiemwlas” oraz grupa biegi.wlkp. wyznaczył dwa dystanse 5 km oraz 10 km na ścieżkach przełajowych dookoła Jeziora Rusałka oczywiście w Poznaniu.

Start i metę wyznaczono na Polanie nad Jeziorem Rusałka, na którą przybyło 123 zawodniczek i zawodników startujących na dystansie 5 km oraz 141 na dłuższym. Pośród nich była Emilia oraz Witek

Pierwsi wystartowali rywalizujący na dystansie krótszym o godzinie 10.00. Godzinę później po nich Emilia i Witek oraz 139 pozostałych uczestników.

Dokładnie po 00: 53: 14 linię mety minęła nasza ultramaratonistka, zajmując 80 miejsce open K40-3. Należy tutaj dodać, że jest to bardzo dobry wynik,  biorąc pod uwagę tak krótki dystans dla Emi, wręcz sprinterski. Brawo.

Witek, kolarz z powołania, przebiegł ten sam dystans w też w bardzo dobrym czasie 00:56:16, zajmując 98 miejsce open M50-11.  Brawo.