PIOTR NA TURNIEJU CHARYTATYWNYM NA RZECZ EWY

Ledwo wróciliśmy z gór, szybka zamiana raków i kijków i już nasz zawodnik wziął udział  w akcji charytatywnej, mającej na celu pomóc młodej leszczyniańce, 16 letniej Ewie Ptaszyńskiej w walce z ciężką chorobą nowotworową.

Survival Team zaprosił wszystkich chętnych  do udziału w Otwartych Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych Miasta Leszna  w charytatywnym turnieju strzeleckim „Pomaganie przez strzelanie” na  strzelnicy w Lesznie. Strzelanie odbyło się  z karabinku kbks z odległości 50m , a   cały dochód z imprezy został przekazany na walkę z chorobą.

Właśnie tam, został „wydelegowany” Prezes, który ma  duże doświadczenie w posługiwaniu się bronią, jednocześnie licząc na dobry wynik. Chociaż wiadomo, że sam wynik  nie był najważniejszy , a wielkie serca uczestniczących w turnieju osób.

Sobota godzina 10.00,   pomimo niesamowicie rodzinnej atmosfery, zaczęła się rywalizacja, której to efektem  był bardzo wysoki poziom.  Okazało się bowiem, że pierwsza trójka zmieściła się w 3 punktach. Piotr znalazł się pośród tej trójki,  na 3 stopniu podium uzyskując wynik 89 pkt ,I i II miejsce 90 pkt. Gratulacje.

 Po wręczeniu pucharu, Piotr z uśmiechem powiedział, że  miło było przypomnieć sobie harcerskie strzelanie z przed lat.